3 Ağustos 2015 Pazartesi

Akyaka Orman Kampı (Gökova Orman Kampı)Kamp alanı yeri ve sunduğu imkanlar bakımından mükemmel denilebilir. Çam ağaçlarının altında gayet ferah bir ortam var. Deniz 20 mt uzaklıkta diyebiliriz. Elektrik, wc, duş gibi imkanları var. Akyaka kıyı şeridinde yani kamp sahili Akyaka sahilinin bir parçası. Kamp insanları ve ortamı oldukça iyi, çalışanlarda gayet ilgili ve sıcaklar. İçinde bulunan marketten temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz(çadırda kiralıyolar ama arayıp sormakta fayda var) hemen sahilindeki cafede ise çay 50kr gayet uygun. 


Telefon ve ulaşım bilgileri makalenin altında.
Mekan ve yer olarak gayet güzel orman içinde hoş bir havası var ve akyaka merkezde ulaşım çok basit. Basket sahası, mini parkı bile var.
Fiyat 0-4 kişi için çadır kurma ücreti 35 TL, ek her kişi için ise + 5 TL yani 2-3 kişi çadır kurarsanız 35 TL vericekseniz 6 kişide 45 TL vermeniz lazım. Taş ve kagir evlerde kiralayabiliyosunuz.Lavabolar ve duş muhteşem, gayet temizler. Duşta sıcak su var. ve 2-3 yerde lavabo ve duşun olduğu için fazla yürümenize gerek yok. Bulaşık ve çamaşır yıkamanız içinde ekstra yerler var.

Alışveriş Akyaka merkeze çok yakın olduğu için migros, şok benzeri marketler var çoğu kampçı buralardan alışveriş yapıyo.


Genel Yorum: Mekan sunduğu imkanlar ve fiyat olarak gayet iyi. Akyaka gibi bir yerde orman ve deniz ikilisiyle tatil yapmak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir.Ulaşım - Telefon: Gökova A Tipi Mesire Yeri Akyaka Beldesi Ula/MUĞLA  
0 252 243 51 56 – Gsm: 0551 448 70 34Hiç yorum yok:

Yorum Gönder